CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN MULTI AGRO 20kW F/A PANOU COM. ST-480K
Pre-Comanda
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN MULTI AGRO 20kW F/A PANOU COM. ST-480K
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1200x520x850 |
| Producător | Kamen |
| Randament [%] | ~85% |
| Suprafata recomandata | 200 m² |
| Tara de origine | Germania |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 180 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 20 kW |
0.00MDL
Fără TVA: 0.00MDL
- Stoc: Pre-Comanda
- COD: 20KM0062-01
- SKU: 20KM0062-01
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat