CAZAN COMBUSTIBIL SOLID MCE AGRO V2 25KW CU PANOU COMANDA+VENTILATOR
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID MCE AGRO V2 25KW CU PANOU COMANDA+VENTILATOR
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1400x560x1000 |
| Producător | MCE |
| Randament [%] | ~87% |
| Suprafata recomandata | 260 m² |
| Tara de origine | Polonia |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 200 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 25 kW |
61443.00MDL
Fără TVA: 61443.00MDL
- Stoc: in stoc
- COD: 20MC1013
- SKU: 20MC1013
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat