CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN W/ WG 50 kW
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN W/ WG 50 kW
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1560x720x1220 |
| Producător | Kamen |
| Randament [%] | ~88% |
| Suprafata recomandata | 500 m² |
| Tara de origine | Germania |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 250 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 50 kW |
101067.00MDL
Fără TVA: 101067.00MDL
- Stoc: in stoc
- COD: 20KM0011
- SKU: 20KM0011
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat