CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" DUO UNI PLUS 21kW (vent/panou)
1.Pre-ComandaPre-Comanda
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" DUO UNI PLUS 21kW (vent/panou)
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1050x610x1545 |
| Producător | Altep |
| Randament [%] | ~86% |
| Suprafata recomandata | 210 m² |
| Tara de origine | Ucraina |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 160 mm |
| Putere (kW) | 21 kW |
43941.00MDL
Fără TVA: 43941.00MDL
- Stoc: 1.Pre-ComandaPre-Comanda
- COD: 20AE0193
- SKU: 20AE0193
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat