CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" CLASSIC PLUS 20kW (vent/panou)
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" CLASSIC PLUS 20kW (vent/panou)
| General | |
| Grosime oțel | 5 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1450x590x910 |
| Producător | Altep |
| Randament [%] | ~91% |
| Suprafata recomandata | 200 m² |
| Tara de origine | Ucraina |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 160 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 20 kW |
35610.00MDL
Fără TVA: 35610.00MDL
- Stoc: in stoc
- COD: 20AE0111
- SKU: 20AE0111
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat