CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" COMPACT PLUS 20kW(vent/panou)
1.Pre-ComandaPre-Comanda
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID "ALTEP" COMPACT PLUS 20kW(vent/panou)
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 990x520x1010 |
| Producător | Altep |
| Randament [%] | ~91% |
| Suprafata recomandata | 200 m² |
| Tara de origine | Ucraina |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 180 mm |
| Putere (kW) | 20 kW |
30420.00MDL
Fără TVA: 30420.00MDL
- Stoc: 1.Pre-ComandaPre-Comanda
- COD: 20AE0115
- SKU: 20AE0115
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat