CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN MULTI AGRO 14 KW
1.Pre-ComandaPre-Comanda
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID KAMEN MULTI AGRO 14 KW
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Producător | Kamen |
| Randament [%] | ~85% |
| Suprafata recomandata | 150 m² |
| Tara de origine | Germania |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | automată |
| Combustibil | peleți, |
| Diametru cos de fum | 160 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 14 kW |
80619.00MDL
Fără TVA: 80619.00MDL
- Stoc: 1.Pre-ComandaPre-Comanda
- COD: 20KM0061
- SKU: 20KM0061
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat