CAZAN COMBUSTIBIL SOLID MCE AGRO V1 24KW CU PANOU COMANDA+VENTILATOR
1.Pre-ComandaPre-Comanda
CAZAN COMBUSTIBIL SOLID MCE AGRO V1 24KW CU PANOU COMANDA+VENTILATOR
| General | |
| Grosime oțel | 6 mm |
| Panou electric de comandă | da |
| Ventilator alimentare aer | da |
| Dimensiuni | 1390x490x1000 |
| Producător | MCE |
| Randament [%] | ~84% |
| Suprafata recomandata | 240 m² |
| Tara de origine | Polonia |
| Tip | cazan pe combustibil solid |
| Alimentare combustibil | manuală |
| Combustibil | lemn, cărbune, brichete |
| Diametru cos de fum | 180 mm |
| Control ardere | automatizat |
| Putere (kW) | 24 kW |
59535.00MDL
Fără TVA: 59535.00MDL
- Stoc: 1.Pre-ComandaPre-Comanda
- COD: 20MC1026
- SKU: 20MC1026
Livrare gratuită*
În Chișinău de la 1000 de lei, pe Moldova de la 6000 de lei
Garantie si retur in 14 zile
Produs certificat